Właściciele Maria i Stanisław

Razem z żoną Marią, synem Stasiem i córeczką Zosią jesteśmy rdzennymi góralami i pasjonatami pieszych wędrówek po górach. Oprócz zapewniania Gościom wszystkiego czego potrzebują, cały czas pracujemy nad odpowiedniemu prosperowaniem Willi Kubecek żeby naszym gościom nic nie brakowało i cieszyli się że to do nas przyjechali.

Góralska Gościnność

Uwielbiamy chodzić po górach i staramy się też młodym niedoświadczonym turystom pomagać. Zawsze całe serce wkładamy w to co robimy, bo dzięki wam Zakopane ma chleb. Jak na górala z prawdziwego zdarzenia przystało, kocham przyrodę, uwielbiam spokój, ciszę oraz piękne, naturalne krajobrazy. Nigdy nie odmówi pomocy każdemu, kto jej potrzebuje. Wiem co to ciężka praca i całą swoją wiedzę przekułem na urządzenie Willi, tak aby, jak najlepiej się w niej wypoczywało. Z zamiłowaniem zajmuje się swoim dobytkiem. Dbam o to, aby wszystko w domu działało, jak należy by Goście byli zadowoleni.. Latem i wiosną z wielką ochotą udaje się na wspólne przechadzki w góry z odwiedzającymi mój dobytek. Zimą jestem skory zorganizować kuligi oraz pieczenie kiełbasek, jak i biesiadę. Chętnie udzielam wskazówek, opowiadam o ciekawostkach związanych z okolicami, i pomogę zaplanować najciekawsze szlaki. Wiem, gdzie można dobrze zjeść i miło spędzić czas w Zakopanem. Uwielbiam wyprawy w góry wraz ze swoim przyjacielem Adamem Brzozą.

Adam jest jednym z najwybitniejszych, polskich fotografów. Jego zdjęcia gór zapierają dech w piersiach. Razem ze Stanisławem Kubeckiem znają wszystkie tajemnice naszych krajowych szlaków górskich. Adam Brzoza jest miłośnikiem natury. Jego zdjęcia znalazły się w wielu znanych czasopismach przyrodniczych m.in.: National Geographic, Traveler, TATRY, Newsweek, Zwierciadło, Kaleidoscope, Inspire.

Wraz z właścicielem willi Kubecek wiedzą wszystko o Tatrach i dzielą się tą wiedzą z przyjezdnymi. Serdecznie zapraszają do Willi oraz w nasze piękne góry, gdzie każdy znajdzie spokój, relaks i wewnętrzną harmonię.

Odwiedź profil na facebooku